Studio Tańca Dance Point w Warszawie. Przedsylwestrowy kurs tańca, stepowanie, Modern Jazz+Gimnastyka Artystyczna dla Dzieci i młodzieży.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Progress - Dance Point
 Studio Tańca Progress - Dance Point
ul. Płocka 17 lok. 12A (1 piętro)
01-231 Warszawa
tel. 22 863 11 51
tel. kom. 780 503 803
Studio Tańca Progress - Dance Point

Studio Tańca na Woli.


Studio Tańca Progress - Dance Point jest nową placówką na Woli. Oferujemy Państwu naukę różnych stylów tanecznych prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorską. Z Progress - Dance Point powiązany jest sportowy Klub Tańca Towarzyskiego PROGRESS i Studio Tańca i Ruchu Progress, obie placówki działają od 1997r. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca zaowocowały powstaniem profesjonalnego studia tanecznego. Posiadamy dwie sale taneczne o powierzchni 110 m2 i 60 m2, dwie przebieralnie, recepcje z poczekalnią, pełen węzeł sanitarny.

Studio Tańca Progress - Dance Point jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z miłości do tańca, po to aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli uczyć się, spotykać i rozwijać pasję do tańca.  << Studio Tańca Fair Play   Studio Tańca Rytm >>


 
Studio Tańca Dance Point Warszawa. Videoclip Dance dla Dzieci, Break Dance z CZOLO, Pierwszy Taniec, HipHop z Fryckiem, Yoga.
© TopTan.pl