Studio Tańca Pyras Toruń - dla osób oczekujących profesjonalizmu, pełnego zaangażowania i rzetelnej wiedzy tanecznej.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Pyras
 Studio Tańca Pyras
ul. Zbożowa 43b/61
87-100 Toruń
tel. kom. 663 146 722
Studio Tańca Pyras

Choć Studio Tańca Pyras narodziło się w marcu 2011 roku, na rynku tanecznym działamy od 2008 roku. Przez 3 ostatnie lata byliśmy pod skrzydłami Studia Tańca Gest z Bydgoszczy, za co serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Gołębiowskiej. To ona w nas wierzyła od samego początku i dała mnóstwo optymizmu.

Zaczynaliśmy skromnie od grupy maluszków w Chełmży. Wytrwałością i dużą dawką pozytywnej energii udało się nam na całego roztańczyć Chełmżan. W tej chwili trenują tam 4 grupy dziecięce i 1 grupa dorosłych. Dzieci już od 2009 roku startują na turniejach tańca towarzyskiego w kategorii Pierwszy Krok. Z każdego turnieju wracają z medalami, co jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu że wykonujemy dobrą pracę.

Ośmieleni przez rodziców naszych zawodników w styczniu 2011 roku zorganizowaliśmy I Galę Tańca w Chełmży i Ogólnopolski Turniej Tańca Pierwszy Krok o Puchar Burmistrza Chełmży. Gośćmi specjalnymi Gali byli Stefano Terrazzino i Paulina Biernat oraz formacja Barrio Salsero, którzy wystąpili ze swoimi tanecznymi pokazami. Frekwencja na turnieju zdecydowanie przekroczyła nasze oczekiwania i sprawiła nam ogromną niespodziankę. Opinie uczestników i ich trenerów również napawały optymizmem. Zapowiadamy więc, że na tym nie koniec.

Wszystko toczyło by się równym tempem, gdyby na naszej drodze nie stanęła Magdalena Ceglecka - właścicielka Studia Sportu Happy Mix. Ze swym wdziękiem i wrodzonym optymizmem włączyła nas do budowania najlepszego Centrum Tanecznego w Toruniu. Różnorodność stylów tanecznych z pewnością trafi w gusta każdego, kto pragnie rozwijać się tanecznie.

Jako Studio Tańca Pyras odpowiadamy tam za naukę tańca towarzyskiego dla wszystkich grup wiekowych. Skupiamy się przede wszystkim na trenowaniu par sportowych, które będą brały udział w turniejach tańca, nie pomijamy jednak miłośników tańca czyli osób dorosłych, z którymi zajęcia dają nam dużo satysfakcji.  << Studio Tańca Fantom   Studio Tańca Sportowego FAN >>


 
Studio Tańca Pyras w Toruniu. Nauka tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych, oferta dla par sportowych, firm, kursy dla narzeczonych.
© TopTan.pl