Studio Tańca Spin Warszawa. Kurs tańca - Żoliborz, Bielany, Bemowo, Targówek.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Spin
 Studio Tańca Spin
ul. Broniewskiego 7 (Fitness Clubie Grota)
Warszawa
tel. kom. 510 458 141
Studio Tańca Spin

Studio tańca spin zostało założone w 2002 r. w Warszawie w dzielnicy Żoliborz, przez Arkadiusza Świeżawskiego.

Na początku, działalność Studia ukierunkowana była na naukę tańca dzieci w wieku przedszkolnym (Nasze przedszkola odnoszą sukcesy na każdym turnieju w którym biorą udział, począwszy od Bielańskiego Przeglądu Przedszkoli skończywszy na Przeglądzie Wojewódzkim), z czasem dzięki zapałowi i ciężkiej pracy stworzyliśmy zgraną grupę młodzieży w wieku do 17 lat, zdobywającej miejsca medalowe na turniejach tańca towarzyskiego.
W tym miejscu wspomnieć należy, iż wychowaliśmy v-ce mistrza Okręgu Warszawskiego w kategorii dziecięcej.

Studio nasze ukierunkowane jest głównie na naukę tańca dzieci i młodzieży, lecz wychodzimy z założenia, że wiek jest nieistotny i nigdy nie jest za późno na naukę tańca, dlatego też prowadzimy kursy dla dorosłych.

Wiemy także jak ważny jest w życiu zakochanej pary pierwszy wspólny taniec, dlatego też od około dwóch lat prowadzimy kurs tańca dla nowożeńców. Układamy choreografię i dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia.  << Studio Tańca Rytm   Studio Tańca Steps4Salsa >>


 
Studio Tańca Spin w Warszawie. Kursy tańca towarzyskiego, nauka tańca dla dzieci,kurs tańca dla narzeczonych-pierwszy taniec weselny, ladies latino.
© TopTan.pl