Studio Tańca Agnieszki Pomorskiej StarDance Gdynia. Stonowana, zwiewna kolorystyka sali doskonale wpływa na proces nauki kroków tanecznych, wprowadza w dobry nastrój.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca STARDANCE
 Studio Tańca STARDANCE
ul. T. Wendy 15
Gdynia
tel. kom. 609 826 432
Studio Tańca STARDANCE

O szkole:

  • Agnieszka Pomorska
Tańczy od dziecka. Zanim zaczęła trenować taniec towarzyski, uczęszczała na rytmikę, balet i do szkółki łyżwiarskiej. Miała 8 lat, gdy obejrzała film „Dirty Dancing” – od tamtej pory trenuje taniec towarzyski.

  • Kuba Werel
Uczestnik programu YOU CAN DANCE! Już od pierwszego roku życia zaczął szukać jego sensu. Po 5 ciężkich latach poszukiwań nastąpił przełom…„Moja cudowna mama zapisała mnie na zajęcia z tańca towarzyskiego…Muzyka, rytm, technika…. To było to! Pasja…”.

  • Ilona ‘Ylon’ Siok
Studentka Europeistyki na Politechnice Gdańskiej. Tańcem interesuje się odkąd pamięta, a jej prawdziwa zabawa z nim zaczęła się 4 lata temu.

  • Małgorzata Krzaczyńska
Z wykształcenia magister filologii polskiej. Tańcem zajmuje się od 13. roku życia, początkowo (ok. 6 lat) był to taniec towarzyski, w którym to osiągnęła klasę „B” w tańcach standardowych i klasę „C” w tańcach latynoamerykańskich.

  • Magdalena Latocha
Kiedy miałam 6 lat mama zapisała mnie na kurs tańca towarzyskiego. Dziś tańczę już 13 lat

  • Mariola Klajman
Mariola Klajman dyplomowany nauczyciel tańca jazzowego , absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Od wielu lat interesuje się różnymi formami tańca. Tańczyła w Zespole Tańca Ludowego „Neptun" AWF i S. Po studiach pracowała jako aktorka - tancerka w Teatrze Ekspresji Wojciecha Misiuro. Występowała między innymi w Sankt Petersburgu.  << Step By Step   Szczepan >>


 
Studio Tańca StarDance w Gdyni. Kurs Tańca dla dzieci. Kurs Tańca dla młodzieży. Dla studentów i dorosłych. Zajęcia indywidualne. Oferta Ślubna
© TopTan.pl