Studio Tańca Steps4Salsa Katarzyny Bykowskiej w Warszawie. Fitness, Zumba, Samba Brazil, Ladies Bachata, Ladies Hip Hop.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio Tańca Steps4Salsa
 Studio Tańca Steps4Salsa
ul. Sienkiewicza 4 lok. 2
00-015 Warszawa
tel. 22 414 40 04
tel. kom. 519 500 914
Studio Tańca Steps4Salsa

Steps4Salsa to wyjątkowe miejsce na tanecznej mapie Warszawy. Zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy zmęczeni natłokiem codziennych obowiązków chcą odreagować i czerpać radość i energię z tańca.

Studio Tańca Steps4Salsa to szkoła z wieloletnim doświadczeniem. Powstała w 2003 roku. W jej ofercie oprócz gorącej salsy solo i parami znajdują się m.in.: samba brasil, ragga mix, orientalny taniec brzucha, taniec towarzyski /w tym kursy dla nowożeńców/, taniec nowoczesny, a nawet zmysłowy sexy dance.

Steps4Salsa to nie tylko kursy i warsztaty taneczne. W samym centrum miasta, pod okiem Katarzyny Bykowskiej - właścicielki i instruktorki z wieloletnim doświadczeniem - trenuje formacja znana z wielu występów w telewizji i na imprezach. Domową atmosferę tego miejsca potęgują liczne imprezy okolicznościowe organizowane w szkole, uświetniane przez występy formacji i kursantów.

Wykonaj pierwszy krok i poznaj... magię i piękno tańca!  << Studio Tańca Spin   Swing Dance Studio >>


 
Studio Tańca Steps4Salsa Warszawa. Salsa Solo, Taniec Towarzyski, Ladies Latino, Street Jazz, taniec brzucha.
© TopTan.pl