ATELIE - Studio taneczno-artystyczne Kraków. Profesjonalizm i pasja.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studio taneczno-artystyczne ATELIE
 Studio taneczno-artystyczne ATELIE
ul. Wrocławska 11a
30-006 Kraków
tel. 12 359 26 80
fax. 12 359 26 80
Studio taneczno-artystyczne ATELIE

O nas Studio taneczno – artystyczne ATELIE to miejsce stworzone z miłości do wszelkich kreatywnych form wyrazu. Zawodowa grupa taneczno-akrobatyczna ATELIE istnieje na rynku od 8 lat, bierze udział w wielu komercyjnych projektach i ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się ze wszystkimi naszą największą pasją i radością, jaką jest TANIEC i otworzyć wyjątkowe studio taneczne w Krakowie!

Nasi instruktorzy to wysoce wykwalifikowani profesjonaliści, uczestnicy „You Can Dance” i „Got To Dance”; szkolili się w wielu prestiżowych studiach tanecznych na całym świecie, mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów i pierwsze miejsca na podiach w Mistrzostwach Świata i Europy. Zarażają pozytywną energią i skutecznie motywują do pracy nad ciałem poprzez zabawę z ruchem i muzyką!

Jeśli chcesz, żeby Twoje życie było jeszcze lepsze – zacznij już teraz! Zapisz się na zajęcia do Atelie (a jest w czym wybierać!). Oferujemy lekcje dla dzieci i młodzieży, ale także każdy dorosły znajdzie coś dla siebie. Ponadto mamy dla Was szeroką gamę zajęć z FITNESSU!

Atelie to nie tylko taniec – śledźcie uważnie naszą stronę i szukajcie informacji o warsztatach, wieczorach tematycznych i wielu różnych atrakcjach! To miejsce stworzone z myślą o Was, więc przekraczając progi naszego studia, zostawicie wszystkie troski na zewnątrz i przeniesiecie się na chwilę w fantastyczny świat emocji, muzyki, gry i ruchu. Nie czekaj, już dziś zapisz się na zajęcia!

PROFESJONALIZM I PASJA – oto, co nas łączy!  << Studencki Klub Taneczny AGH   Studio Tańca Gosza >>


 
ATELIE - Studio taneczno-artystyczne w Krakowie. Instruktorzy to wysoce wykwalifikowani profesjonaliści.
© TopTan.pl