Studium Tańca Współczesnego MTT Wrocław. Teatr tańca, organizacja i prowadzenie warsztatów.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Studium Tańca Współczesnego MTT
 Studium Tańca Współczesnego MTT
ul. Piłsudskiego 72
51-319 Wrocław
tel. kom. 601 22 83 45
Studium Tańca Współczesnego MTT

STUDIUM TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO MTT we Wrocławiu prowadzi swoją działalność od 1994 przy Teatrze Muzycznym Capitol.

Założycielami i wykładowcami są: Anna Krych i Jacek Gębura (twórca Teatru Tańca Arka).

Studium prowadzi działalność edukacyjną na gruncie tańca współczesnego, teatru ruchu, tańca klasycznego - na dwóch poziomach zaawansowania.

Spotkania mają charakter otwartych warsztatów.

Organizowane są również cykliczne ,,PreZenTacje” teatrów tańca, współpraca z ośrodkami kultury w Polsce i za granicą (kilkuletnia wymiana z ośrodkiem Atrium w Berlinie, wielokrotne zaproszenia na festiwal TanzWoche w Eisenhuttenstadt). Uczestnicy z grupy zaawansowanej, poszerzają swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w warsztatach i festiwalach w całej Polsce.

Na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tańca Współczesnego w Koninie, zespół otrzymał wyróżnienie oraz II nagrodę (2004r. 2005r. 2006r.), został również zakwalifikowany w 2005r. i 2006r., na festiwal ,,PolemiQi” w Warszawie a dzięki współpracy z Teatrem Tańca Arka, wystąpił w 2005r. na Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego w Bytomiu.

Studium, stwarza możliwości rozwijania własnej kreatywności i poszukiwań teatralnych.

W ramach swojej działalności, kształtuje młodych wykonawców, pomaga odnaleźć własną drogę na gruncie teatru tańca.  << Studio Tańca Galaxy   Syjud >>


 
Studium Tańca Współczesnego MTT we Wrocławiu. Taniec współczesny, nowoczesna klasyka, jazz, hip hop. Choreografia, projekty teatralne.
© TopTan.pl