Szkoła Tańca Argentyńskiego Puro Tango Wrocław, Bolesławiec, Jelenia Góra, Legnica, Nowa Sól, Gliwice, Bydgoszcz, Warszawa.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Argentyńskiego Puro Tango
 Szkoła Tańca Argentyńskiego Puro Tango
ul. Św. Antoniego 2-4 (brama C, III p.)
Wrocław
tel. kom. 696 082 056, 604 419 913
Szkoła Tańca Argentyńskiego Puro Tango

O nas.


Aleksandra i Tomasz Rutkowscy

Zaczęło się w 2003r kiedy Ola zachwycona tangiem na Wielkim Balu Akademii Tanga Argentyńskiego w Warszawie przywiozła je zaraz do Wrocławia w postaci Pauliny i Janka Woźniaków (którzy to przywieźli je do Polski, w 1998r… :)). Zaczęły się więc we Wrocławiu intensywne warsztaty i milongi. Rok później, na jednej z nich właśnie, w nieistniejącym już dziś klubie Na Solnym, do naszej pary dołączył Tomek – muzyk-fizyk – tym to sposobem wrocławskie tango w oparach jazzu i mechaniki ruszyło ze zdwojoną siłą.

Puro Tango – choć pod tą nazwą od niedawna – jest najstarszą Wrocławską szkołą tanga. Uczymy nieprzerwanie od 2003 r. na czterech poziomach, indywidualnie oraz na warsztatach poza Wrocławiem (Bolesławiec, Jelenia Góra, Legnica, Nowa Sól, Gliwice, Bydgoszcz, Warszawa…).
Zajmujemy się przede wszystkim tangiem, ale naszą wielką miłością są też tańce ludowe Ameryki Południowej (chacarera, gato, zamba, chamame, malambo…).
Zapraszamy!  << Szkoła Tańca Al-Mara   Szkoła Tańca Dynami >>


 
Szkoła Tańca Argentyńskiego Puro Tango we Wrocławiu. Tango, tańce ludowe Ameryki Południowej (chacarera, gato, zamba, chamame, malambo…).
© TopTan.pl