Szkoła Tańca Bogdan Ostrów Wielkopolski. Tańczyć może każdy.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Bogdan
 Szkoła Tańca Bogdan
ul. Waryńskiego (obok Intermarche)
Ostrów Wielkopolski
tel. kom. 608 402 039
Szkoła Tańca Bogdan

Założyciel Szkoły, Mariola Bogdan to dyplomowany nauczyciel tańca i zasłużony dla środowiska w Polsce pedagog. Od ponad 30 lat rozwija różne formy taneczne.

Założyła Klub Tańca Towarzyskiego ,,Botafogos”, którego tancerze przeszło 25 lat reprezentowali nasze środowisko na turniejach tanecznych. Szkoła Tańca ,,Botafogos” to laureat wielu festiwali tanecznych w kraju i za granicą. Za szczególne zasługi w promowaniu tańca nazwisko założycielki szkoły zostało wpisane do Encyklopedii Who is Who. Obecnie Szkołę reprezentuje syn Pani Marioli, Przemysław Bogdan, łącząc tradycję z nowoczesnymi i modnymi stylami tańca.

"Taniec towarzyski zaproponowałam Kaliszowi już w latach 70-tych. Przy Wojewódzkim Domu Kultury założyłam klub turniejowy „Botafogos”, a po nim dziecięcą szkółkę tańca, do której zachęcał mnie prof. Marian Wieczysty – nestor tańca towarzyskiego w Polsce i mój nauczyciel. Stąd mottem naszej Szkoły jest tytuł książki Pana Profesora „TAŃCZYĆ MOŻE KAŻDY”. " - Mariola Bogdan  << Arkada  


 
Szkoła Tańca Bogdan w Ostrowie Wielkopolskim. Solo latino i zumba, Street Dance dla młodzieży, lekcje indywidualne/ pierwszy taniec ślubny.
© TopTan.pl