Szkoła Tańca Brzucha Ahlam Radom. Jako członek Polskiej Federacji Tańca umożliwiam udział i przygotowanie na najwyższym poziomie do turniejów Bellydance.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Brzucha Ahlam
 Szkoła Tańca Brzucha Ahlam
ul. Na Stoku 1/1
Radom
Szkoła Tańca Brzucha Ahlam

O mnie:
Sędzia VIP Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Bellydance 2008.

'Przy tworzeniu mojej szkoły towarzyszyła mi idea harmonii i doskonałości, dlatego też zbudowałam ją zgodnie z wielowiekową mądrością Dalekiego Wschodu. Mówi ona, że harmonia między ciałem a umysłem jest źródłem autentycznego piękna oraz zdrowia. Wierzę, że jedynie w życzliwym człowiekowi środowisku, zaspokajającym potrzeby fizyczne i duchowe, możliwa jest właściwa regeneracja.

Wszechobecne dźwięki muzyki orientalnej wprowadzają w odprężającą atmosferę niezwykłego miejsca. Tu wszystko dzieje się wolniej, choć tak naprawdę bardzo intensywnie. Każda kobieta jest inna i wyjątkowa, więc wymaga wyjątkowego traktowania. Poświęcając dużo czasu swojej pracy, intensywniej odczuwają potrzebę relaksu. Wychodzę naprzeciw tym oczekiwaniom.

Oferuję naukę najbardziej kobiecego tańca, urozmaiconą programem ćwiczeń rozciągających (pilates, joga, stretching). Wiem jak dla każdej kobiety ważne jest piękne i zrelaksowane ciało, jak istotna jest likwidacja znużenia, niezadowolenia i zmęczenia. Taniec brzucha zmywa wszelkie ślady stresu, jego lecznicze działanie znane jest od wieków.

Dbam, by moje tancerki czuły się swobodnie i bezpiecznie, a specjalnie dobrany program stanowił gwarancję ich prywatności i konkretne efekty. Oferuję skorzystanie z dowolnie wybranych indywidualnych zajęć z trenerką.  << Styl   Szkoła Tańca Dance Tour >>


 
Szkoła Tańca Brzucha Ahlam w Radomiu. Taniec brzucha to najlepszy sposób ukazania piękna kobiecego ciała. To środek do ukazania duszy, wyrażenia wszystkich emocji.
© TopTan.pl