Szkoła Tańca CHECK w Krakowie. Chcesz być uczony profesjonalnie, przyjdź do nas.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca CHECK
 Szkoła Tańca CHECK
ul. Szlachtowskiego 31 (SP nr 93)
Kraków
tel. kom. 607 537 828
Szkoła Tańca CHECK

Instruktorzy:

Jerzy Kliś – właściciel Szkoły Tańca „CHECK”. Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego. Wieloletni tancerz Studenckiego Klubu Tanecznego Politechniki Krakowskiej „Bawinek”. Posiada klasę taneczną B w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Finalista wielu ogólnopolskich turniejów w tańcu towarzyskim, zdobywca Pucharu im. Mariana Wieczystego w Krakowie oraz Mistrz Okręgu Krakowskiego w 2002 r.


Oferta:

Jeśli chcesz uzyskać kondycję i ładną sylwetkę, podpierasz ściany na imprezach lub nie wiesz co ze sobą zrobić przyjdź do nas.
Zapewniamy wspaniałą zabawę podczas której nie tylko nauczysz się tańczyć ale również poznasz nowych i ciekawych ludzi.
W programie poznasz wszystkie tańce, które przydadzą Ci się na dyskotece, zabawie sylwestrowej, prywatce, studniówce i na weselu.
Przyjdź ze znajomymi lub sam, u nas znajdziesz współpartnera.

Gwarantujemy naukę do 14 stopnia zaawansowania, a po kursie istnieje możliwość kontynuowania nauki w klubie tańca towarzyskiego.
Zajęcia będą się odbywać w grupach wiekowych po dwie godziny zegarowe raz lub dwa razy w tygodniu. Chcesz być uczony profesjonalnie, przyjdź do nas. Tutaj zajęcia będą prowadzone przez dyplomowanych instruktorów. Zapewniamy indywidualne podejście i nieduże grupy.
Mamy nadzieję że skorzystanie z oferty Szkoły Tańca „CHECK” przyniesie Państwu wiele zadowolenia i korzyści.  << Szkoła Salsy La Rosa Negra   Szkoła Tańca Dancefloor >>


 
Szkoła Tańca CHECK Kraków. Zapewniamy wspaniałą zabawę podczas której nie tylko nauczysz się tańczyć ale również poznasz nowych i ciekawych ludzi.
© TopTan.pl