Szkoła Tańca Dance Fusion Gdańsk. Salsa w Parach, Salsa Kubańska, Salsa Solo, Ladies Styling, Latino Solo, Bachata, Afro, Body Movement & Spin Class.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Dance Fusion
 Szkoła Tańca Dance Fusion
ul. Hynka 69 (Zaspa)
Gdańsk
tel. 58 340 92 40
tel. kom. 500 706 206
Szkoła Tańca Dance Fusion

Gadu-gadu: 19499521Witamy w Dance Fusion – największej Szkole Tańca w Trójmieście. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Nasze studio mieści się tuż przy kolejce na Zaspie, na ul. Hynka 69 w Gdańsku.

Posiadamy 6 profesjonalnych sal z lustrami, w tym jedną na lekcje indywidualne i poza kuszącą ceną mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych kursów z których na pewno znajdziesz coś dla siebie – salsa solo i w parach, latino, taniec towarzyski, jazz i jego odmiany, street dance i videoclip dance, taniec brzucha, flamenco, dancehall, reggaeton, balet, zumba, zajęcia dla dzieci, a dla tych najbardziej ambitnych - formacje taneczne.

Jeśli tańca będzie Ci nadal za mało to zawsze możesz jeszcze skorzystać z naszych niedzielnych warsztatów lub wpaść na jedną z imprez, które organizujemy. Jeśli nie wiesz co wybrać – napisz do nas lub po prostu zobacz jak wyglądają zajęcia, porozmawiaj z instruktorem, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszamy!
Ekipa Dance Fusion  << Studio Tańca Tango   Szkoła Tańca ISIS >>


 
Szkoła Tańca Dance Fusion w Gdańsku. Burleska, Dancehall, Hip – hop, Jazz, Jazz, Modern Jazz.
© TopTan.pl