Szkoła Tańca Dance Passion Szczecin. Just ladies, dance passion, tectonic, funky jazz, autorskie rodzinne zajęcia DP - Family Weekend.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Dance Passion
 Szkoła Tańca Dance Passion
ul. Krasińskiego 10 (czerwony budynek z cegły)
Szczecin
tel. kom. 502 223 857
fax. 91 4 429 745
Szkoła Tańca Dance Passion

Taniec, to nie tylko wielkie sceny i fascynujące show. To także sposób na dobre samopoczucie, harmonię ciała i ducha. To dyscyplina, praca, pozytywna energia i przede wszystkim sposób na życie. Studio dp, to kontynuacja warsztatów dp, które zrodziły się kilka lat temu z pasji tańca i były początkiem tej wspaniałej, owocnej przygody.

Chcemy nadal rozwijać się, poszukując nowych, inspirujących dróg rozwoju, by wychodząc Wam naprzeciw, spełniać Wasze indywidualne oczekiwania i zaspakajać Wasze zróżnicowane wymagania i potrzeby. Chcemy tworzyć dla Was najpiękniejsze i najlepsze możliwości oraz warunki do nauki tańca i osobistego rozwoju.

Dlatego dbamy o różnorodność poziomów, technik oraz o niepowtarzalność i profesjonalizm teamu DP, który tworzą cudowni, otwarci pasjonaci, dlatego chcemy, byście w Studio mogli wytańczyć się, wyszaleć, ale także doszkolić, zainspirować i odkryć nieznane pokłady swego ciała. Chcemy, by było to miejsce pełne ciepła, pozytywnej energii, twórczej tanecznej atmosfery...by mogli się spotkać w nim wszyscy, ci, którzy rozpoczynają swą przygodę z tańcem, ale także tancerze, choreografowie, instruktorzy... by móc wymieniać się doświadczeniem i wspólnie przeżywać niezapomniane taneczne chwile...

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas przy najbliższym spotkaniu, na które bardzo serdecznie zapraszamy...

... i mamy nadzieję, że uda się nam wspólnie przeżyć kilka niepowtarzalnych i niezapomnianych tanecznych uniesień...

Czekamy na Was.  << Szkoła Jogi & Tańca ANANDA   Szkoła Tańca Flesz >>


 
Szkoła Tańca Dance Passion w Szczecinie. Taniec klasyczny (dzieci, młodzież, dorośli), jazz/swing, dance fitness, zajęcia akrobatyczne.
© TopTan.pl