Szkoła Tańca Dance Tour Radom. Studio to nowoczesna inicjatywa, promująca zdrowy styl życia poprzez uczestnictwo dzieci, młodzieży oraz dorosłych w profesjonalnych zajęciach tanecznych i fitness.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Dance Tour
 Szkoła Tańca Dance Tour
ul. Żeromskiego 15
Radom
tel. kom. 794 186 325
Szkoła Tańca Dance Tour

Szkoła Tańca "Dance Tour" to nowoczesna inicjatywa, promująca zdrowy styl życia poprzez uczestnictwo dzieci, młodzieży oraz dorosłych w profesjonalnych zajęciach tanecznych. DANCE TOUR to nie tylko miejsce, gdzie przyjdziecie na kurs lub zajęcia fitness. Wyjątkowa atmosfera, wspaniali ludzie, doświadczeni trenerzy sprawią, że taniec stanie się Waszą pasją.

Naszym marzeniem jest pokazać Wam , że taniec jest niewątpliwie czymś więcej niż tylko sztuką czy widowiskowym sportem, znaną i ceniona na całym świecie umiejętnością eleganckiego zachowania się i aktywnego spędzania wolnego czasu. Taniec to także świetny sposób na gimnastykowanie ciała, rozwija koordynację ruchową, wyzwala energię i daje radość życia. Taniec jest doskonałą rekreacją, atrakcyjnym wypoczynkiem po pracy i nauce, wnosi pogodny nastrój o pozwala zapomnieć o problemach.

Oferta:

Taniec Hip Hop
Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży
Kursy tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych
Salsa Solo
Pierwszy Taniec Weselny
Okazjonalne lekcje tańca dla grup zorganizowanych  << Szkoła Tańca Brzucha Ahlam  


 
Szkoła Tańca Dance Tour w Radomiu. Wyjątkowa atmosfera, wspaniali ludzie, doświadczeni trenerzy sprawią, że taniec stanie się Waszą pasją.
© TopTan.pl