Szkoła Tańca Dancefloor w Krakowie - jedna z największych i najlepszych szkół tańca w Krakowie i Zabrzu, założona przez tancerzy i jednocześnie instruktorów tańca.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Dancefloor
 Szkoła Tańca Dancefloor
ul. Racławicka 60 (Centrum Wspinaczkowe Forteca)
30-017 Kraków
tel. 12 633 50 15
tel. kom. 723 689 655
Szkoła Tańca Dancefloor

Na kurs tańca towarzyskiego w szkole podstawowej trafiłam przypadkowo. Szybko okazało się, że taniec jest dla mnie czymś więcej niż tylko zajęciem pozaszkolnym.Teraz jestem tancerką o najwyższej międzynarodowej klasie tanecznej „S”. Przez te wszystkie lata szkoliłam się u najlepszych trenerów polskich i zagranicznych.

Przez wiele lat moimi nauczycielami byli. np. Bożena Reiman, Colin James, Hans-Reinhard Galke, Peter Mangelsdorff, Katia Vanone, Roman i Monika Pawelec, Igor Gutowski. Tańczyłam na wielu parkietach Europy, rywalizując z najlepszymi parami świata. Od 2002 roku jestem instruktorką rekreacji ruchowej, a od roku 2008 instruktorką dyscypliny sportu - taniec sportowy.

W 2005 roku założyłam Szkołę Tańca Dancefloor z pierwszą siedzibą w Zabrzu, gdzie dzielę się swoją wiedzą i pasją z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Na początku 2009 roku powstał Dancefloor w Krakowie z piękną salą w centrum miasta. Tworząc Dancefloor w Zabrzu i Krakowie przyświecała mi idea dzielenia się z ludźmi pięknem jakim jest "taniec".

To on sprawił, że życie wielu ludzi nabrało wspaniałego biegu i sensu istnienia, którego poszukiwali od lat. Jeśli bardzo w to uwierzymy i będziemy wytrwali w ćwiczeniach, to taniec może sprawić, że staniemy się w życiu codziennym bardziej życzliwi, zrelaksowani i będziemy dostrzegać uroki otoczenia. Dzisiaj tworząc dla Was Dancefloor mam nadzieję tym pięknem się z Wami dzielić.  << Szkoła Tańca CHECK   Szkoła tańca flamenco La Pasión >>


 
Szkoła Tańca Dancefloor Kraków. Oferujemy Wam bardzo duży wybór technik tańca dla wszystkich grup wiekowych.
© TopTan.pl