Szkoła Tańca Grawitacja Oświęcim. Kochaj taniec, tę najbardziej ludzką, najstarszą ze sztuk i bądź wdzięczny tym, którzy Cię na drogę tańca wprowadzili.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Grawitacja
 Szkoła Tańca Grawitacja
ul. Kochanowskiego 4/2
32-600 Oświęcim
tel. kom. 503 124 618, 503 038 840
Szkoła Tańca Grawitacja

Grawitacja Oświęcim powstała w październiku 2009 roku i cały czas prężnie się rozwija.

Z dążyliśmy przez ten krotki czas przyciągnąć i zarazić naszą pasją wielu młodych ludzi. Jest to filia jednej z największych szkol tańca w Polsce działającej już od kilkunastu lat w Piasecznie. Założycielami i prowadzącymi macierzystą jednostkę są Pani Urszula Strzeżek i Pan Szymon Kowalewski .

Nasz klub zrzeszył łącznie ponad 1000 członków którzy szkolą się w różnych technikach i stylach tanecznych takich jak: Hip-Hop Disco-Dance, Disco-Dance Freestyle z elementami akrobatyki sportowej, Jazz, Taniec towarzyski, cheerleading. Nasi wychowankowie od lat osiągają ogromne sukcesy na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Stawiamy na wszechstronność solidność i pasje i na tym opiera się nasza praca.

W Oświęcimiu chcielibyśmy stworzyć model filii podobny do naszej macierzystej szkoły w Piasecznie, aby dawać możliwość wszechstronnego rozwoju w tańcu i pokazania się na konkursach tanecznych w całej Polsce.  << Szkoła Tańca Astra  


 
Szkoła Tańca Grawitacja w Oświęcimiu. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Hip- hop, taniec jazzowy, Disco-Dance, taniec towarzyski, cheerleaders.
© TopTan.pl