Szkoła Tańca i Baletu Piruecik Warszawa. Taniec klasyczny, Modern Jazz, Broadaway Jazz.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca i Baletu Piruecik
 Szkoła Tańca i Baletu Piruecik
ul. Tamka 40
00-355 Warszawa
tel. kom. 603 869 708, 609 310 878
Szkoła Tańca i Baletu Piruecik

Szkoła Tańca i Baletu ,,Piruecik” (dawniej Studio Taneczno-Baletowe ,,Piruecik”), powstała w 1998 roku z inicjatywy doświadczonego, wieloletniego pedagoga Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie mgr Lidii Anczykowskiej.

Dotychczas zajęcia taneczne odbywały się w Warszawie przy ul. Moliera 4/6, gdzie mieści się Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa. Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszą działalnością zarówno dzieci jak i rodziców, (czas oczekiwania na miejsce 1-2 lata), przenieśliśmy naszą szkołę baletową do nowego lokalu przy ul. Tamka 40, gdzie dysponujemy dwoma profesjonalnymi salami 130 i 60 m2, oraz nowoczesnym zapleczem socjalnym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Zajęcia naszego studia prowadzone są na profesjonalnym wysokim poziomie, zawsze z indywidualnym podejściem do ćwiczących. W procesie nauczania tańca i baletu, poza rozbudzaniem zamiłowań tanecznych, wyrabianiem koordynacji ruchowej, kształtowaniem prawidłowej sylwetki , kształtowana jest wrażliwość , wrażliwość na piękno , zdolność przeżywania i odkrywania własnych możliwości psychofizycznych, umiejętność współżycia w grupie, wzajemna akceptacja. Współpracują z nami najlepsi, wysokokwalifikowani pedagodzy z tytułami mgr sztuki w zakresie pedagogiki tańca, nauczyciele szkoły baletowej, oraz wybitni tancerze Polskiego Baletu Narodowego. Wychowankowie naszej szkoły z powodzeniem zdają egzaminy do Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej. Podczas 12-letniej działalności mamy w swoim dorobku kilku absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, tancerzy z dyplomem zawodowego tancerza.

Nasza obecna oferta adresowana jest do wszystkich chętnych, bez względu na wiek i płeć, którzy pragną aktywnego relaksu przy muzyce.  << Szkoła Tańca Free Art Fusion   Szkoła Tańca Olszewski Studio >>


 
Baletowa Szkoła Tańca Piruecik w Warszawie. Flamenco, Pilates, zajęcia taneczne dla Pań.
© TopTan.pl