Szkoła Tańca Impresja Gliwice zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w kursach tańca.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Impresja
 Szkoła Tańca Impresja
ul. Elsnera 25
Gliwice
tel. kom. 512 512 737, 693 697 885
Szkoła Tańca Impresja

Renata i Witold Bardzińscy.

Jesteśmy wykwalifikowanymi nauczycielami tańca. Studia Wyższe - kierunek taniec ukończone w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach w roku 2009 nadające kwalifikacje pedagogiczne nauczycielskie do nauki tańca. Witold ukończył Studia podyplomowe – kierunek teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, a Renata uzyskała licencję „Instruktor Official Zumba”.

Tańczymy od 15 lat taniec towarzyski i inne formy taneczne. Naszymi nauczycielami byli między innymi; Tańce standardowe Maciej Zakliczyński – obecnie choreograf Tańca z Gwiazdami i You Can Dance oraz redaktor naczelny pisma Place for Dance.

Nauczycielem tańców latynoamerykańskich był Jaroslav Kune’s – obecnie prowadzi szkołę taneczną w Brnie, trzykrotny Mistrz Czech Amatorów, Mistrz Zawodowców Czech i półfinalista Mistrzostw Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tańczył w czeskiej edycji Tańca z Gwiazdami a w kolejnych edycjach tego programu był jego jurorem. Z wiedzy tych trenerów korzystamy do dziś biorąc udział w szkoleniach, które prowadzą.

Naszymi wykładowcami byli też między innymi prof. Ewa Wycichowska, dr Zofia Rudnicka, dr Aleksander Azarkiewicz, wspomnieć również musimy o jednej z najważniejszych osób – Jerzemu Mierzwie – nestorowi tańca polskiego (ucznia prof. Mariana Wieczystego), który ciągle nas wspierał i zachęcał do uprawiania tańca towarzyskiego.  << Studio Tańca i Ruchu COPA CABANA  


 
Szkoła Tańca Impresja w Gliwicach. Kursy tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych, zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci, Zumba, Latino solo.
© TopTan.pl