Szkoła tańca irlandzkiego Tir na nÓg w Szczecinie. Ceili, feis, reel, light jig, single jig, slip jig.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła tańca irlandzkiego Tir na nÓg
 Szkoła tańca irlandzkiego Tir na nÓg
ul. Św. Marcina 2
71-544 Szczecin
tel. kom. 665 808 303, 504 422 002
Szkoła tańca irlandzkiego Tir na nÓg

Tir na nÓg to w języku gaelickim "Kraina wiecznej młodości". Nasza szkoła jest ucieleśnieniem tej nazwy przez oferowanie nauki tańca irlandzkiego zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Każdy od 4 do 144 lat jeśli tylko starcza mu sił może bawić się tańcem irlandzkim razem z nami.

W szkole tańca irlandzkiego w Szczecinie przygotowujemy uczniów do startów w międzynarodowych zawodach oraz do występów podczas różnych imprez kulturalnych.

Uczniowie szkoły mają możliwość uczestnictwa w warsztatach z najlepszymi nauczycielami tańca irlandzkiego w Europie. Odbywają się one w Szczecinie, w innych Polskich miastach oraz w miastach całej Europy!

Na stronie znajdziesz informacje o samej szkole, o nauczycielach prowadzących w niej naukę, o dostępnych programach naczania oraz informacje dla początkujących tancerzy. Pod zakładką Blog znajdziesz artykuły o tańcu irlandzkim oraz aktualności dotyczące tego tańca w Polsce.  << Szkoła Tańca i Jogi Studio Art-Dance   Szkoła Tańca Mark-Dance >>


 
Szkoła tańca irlandzkiego Tir na nÓg Szczecin. Mary Sweeney ADCRG, Shane McAvinchey TCRG, Dorota Czajkowska, Jakub Kozieł.
© TopTan.pl