Szkoła Tańca Jast w Kaliszu. Dla nas taniec to nie tylko zawód. To przede wszystkim pasja, którą zaraziliśmy już mnóstwo osób.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Jast
 Szkoła Tańca Jast
al. Wojska Polskiego 76
62-800 Kalisz
tel. kom. 726 444 726
Szkoła Tańca Jast

Szkoła Tańca JAST została zaproszona na Piknik z okazji rozpoczęcia roku szkolnego organizowany przez Miasto Kalisz na Rynku Głównym w dniu 1 września.

1 września wzięliśmy udział w imprezie „Kalisz w Barwach Tęczy” odbywającej się na kaliskim rynku. Nasi tancerze mieli okazję zaprezentować Kaliszanom swoje umiejętności. Było energetycznie, dynamicznie i kolorowo. Na parkiecie królowała pasja i radość tańca.

Impreza promowana była pod hasłem: Szkoła – to nie koniec świata! Koniec wakacji, to nie koniec dobrej zabawy! Powitajmy rok szkolny z humorem i kolorowo! W barwach tęczy! Muzyka, taniec i mnóstwo różnych atrakcji – to wszystko było 1 września przed ratuszem.  << Bogdan   Szkoła Tańca NeoDance >>


 
Szkoła Tańca Jast Kalisz. Wiedza, doświadczenie, konsekwentna systematyczna praca i ciągłe doskonalenie to zalety wyróżniające instruktorów i trenerów w naszej firmie.
© TopTan.pl