Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca Kielce. Z zależności od potrzeb organizujemy grupy taneczne dla firm, szkół, przedszkoli i innych podmiotów, jak również zajęcia indywidualne dla osób prywatnych.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca
 Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca
Pl. Konstytucji 3 Maja 3
25-334 Kielce
tel. 41 344 61 71
tel. kom. 534 878 466
fax. 41 361 27 46
Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca

Jako największej szkole w regionie zależy nam na profesjonalnej obsłudze naszych uczestników, dlatego w zależności od potrzeb organizujemy grupy taneczne dla firm, szkół, przedszkoli i innych podmiotów, jak również zajęcia indywidualne dla osób prywatnych (m. in. przedmałżeńska nauka pierwszego tańca).


Ponadto oferujemy szereg warsztatów m. in.
  • stepowanie
  • warsztaty dla rodziców z dzieckiem metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne
  • jak również bezpłatne warsztaty w ramach Akcji Lato i Akcji Zima.


Mając na uwadze dobro osób niepełnosprawnych, utworzyliśmy w tym roku grupę jazzową dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Są to jedyne tego typu zajęcia w Kielcach.

Z wielkim zaangażowaniem próbujemy dążyć do podnoszenia jakości oraz różnorodności zajęć odbywających się w naszej szkole. Dlatego też liczymy także na współpracę z Państwa strony.

Wszelkie uwagi i życzenia będą dla nas cenną wskazówką w przyszłej działalności.  << Studio Tańca Verso   Świat Tańca Karolina Bilska >>


 
Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca w Kielcach. Stepowanie, warsztaty dla rodziców z dzieckiem metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, bezpłatne warsztaty w ramach Akcji Lato i Akcji Zima.
© TopTan.pl