Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski" Jelenia Góra. To u nas pod okiem najlepszych trenerów uczą się tańczyć ludzie w każdym wieku.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Kurzak i Zamorski
 Szkoła Tańca Kurzak i Zamorski
ul. Grunwaldzka 2
58-500 Jelenia Góra
tel. 75 767 18 95
fax. 75 767 18 95
Szkoła Tańca Kurzak i Zamorski

Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski" istnieje na jeleniogórskim rynku od wielu lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego pięknego miasta i okolic. Tańczą z nami dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe w różnym wieku. Ruch w rytmie muzyki bardzo korzystnie oddziałuje na samopoczucie oraz funkcjonowanie organizmu.

To najlepsze miejsce, w którym można nauczyć się tańczyć i mile spędzić wolny czas. Dajemy wiele możliwości, wystarczy wybrać odpowiedni kurs dla siebie. Posiadamy trzy sale taneczne, jedną z największą powierzchnią do tańca w Jeleniej Górze i bufetem, oraz dwie sale z lustrami. Zapraszamy pary i osoby indywidualne.  << Szkoła Tańca Beaty i Tomasza Tabor   Szkoła Tańca Nowoczesnego Gregory >>


 
Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski" w Jeleniej Górze. Prowadzimy zjęcia w różnych grupach zaawansowania - początkujący, średnio zaawansowanii i zaawansowani.
© TopTan.pl