Szkoła Tańca Małgorzata Kulczyk, Arkadiusz Nowakowski Piaseczno. Lekcje indywidualne, Ladies Latino.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca M. Kulczyk, A. Nowakowski
 Szkoła Tańca M. Kulczyk, A. Nowakowski
ul. Kościuszki 11 (sala CECH)
Piaseczno
tel. kom. 501 121 576, 515 074 190
Szkoła Tańca M. Kulczyk, A. Nowakowski

O nas:

Jesteśmy instruktorami z wieloletnim stażem turniejowym i instruktorskim. Posiadamy licencję Ministerstwa Kultury i Sztuki. Szkołę tańca w Piasecznie prowadzimy niezmiennie od roku 1994. W tym długim okresie możemy pochwalić się ogromną ilością kursantów. Dzięki nam wiele par wyglądało przepięknie na swoim weselu a także dobrze bawiła się na wielu imprezach. Nauczyliśmy tańczyć nawet tych którzy uważali, że nigdy nie nauczą się tańczyć. Taniec i zarażanie nim innych sprawia nam wiele radości i satysfakcji i miło Nam usłyszeć od "tych na początku opornych" ze warto było dać się przekonać i przyjść na kurs.

Prowadzimy zajęcia w różnych grupach zaawansowania, tj. początkujący, średnio zaawansowani i zaawansowani. Niektórzy kursanci z grupy zaawansowanej są z nami już szósty - siódmy rok. Specjalnie dla Par Młodych organizujemy przyspieszone kursy, na których całą uwagę skupiamy na tańcach niezbędnych podczas wesela, a przede wszystkim na tym jedynym i niepowtarzalnym pierwszym tańcu.  << Inspirations Dance Center   Szkoła Tańca Małgorzaty Kulczyk Arkadiusz Nowakowski >>


 
Szkoła Tańca Małgorzata Kulczyk, Arkadiusz Nowakowski w Piasecznie. Kursy dla dzieci, początkujących, zaawansowanych, dla narzeczonych.
© TopTan.pl