Szkoła Tańca Pod Kwadratem Gdańsk. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Pod Kwadratem
 Szkoła Tańca Pod Kwadratem
ul. Grunwaldzka 355 (I piętro)
Gdańsk
tel. kom. 601 659 580
Szkoła Tańca Pod Kwadratem

Właścicielem Studia Tańca "Pod Kwadratem" jest Dariusz Lendo - absolwent Politechniki Gdańskiej, trener II klasy o specjalności taniec towarzyski.
Były trener Akademickiego Klubu Tanecznego Uniwersytetu Gdańskiego, Klubu Tańca Hot Steps z Pruszcza Gdańskiego i Studenckiego Klubu Tańca Politechniki Gdańskiej "Pod Kwadratem". Były prezes Gdańskiego Towarzystwa Tanecznego i Studenckiego Centrum Kultury PG "Bratniak".


Monika Jakubczyk jest dyplomowanym instruktorem tańca, uprawnienia do nauki zdobywała w Warszawie. Jest związana z tańcem od ponad 8 lat. Jako 4 latka zaczynała swoją przygodę z tańcem w Szkole Baletowej w Gdańsku na zajęciach rytmiki. Wtedy pokochała muzykę, ruch i scenę.

Z prawdziwym tańcem zetknęła w gimnazjum. W tym czasie z castingu dostała się do formacji tanecznej i bardzo się z nią związała, zaczęła czerpać ogromną radość z tańca, turniejów, mistrzostw i pokazów. Monika tańczy na scenach w całej Polsce, między innymi dla MTV Music Polska.

Specjalizuje się i szuka wyrazu w takich technikach tanecznych jak jazz, hip hop, funky, klasyka. Wciąż rozwija się tanecznie na warsztatach m.in. w Kielcach, Warszawie, Krakowie. Taniec uważa za sztukę, formę zrealizowania się i spełnienia marzeń, niezależnie od poziomu zaawansowania. Tego chce nauczyć swoich kursantów - aby otworzyli się, poczuli szczęśliwymi i uczyli się tańca w radosnej atmosferze, pod krytycznym ale przyjaznym okiem instruktora;)  << Szkoła Tańca Pasja   Szkoła Tańca Wigor >>


 
Szkoła Tańca Pod Kwadratem w Gdańsku. JFH (jazz, funky, hip hop), Broadway Jazz, walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep.
© TopTan.pl