Salsa Szczecin - QuieroSalsa. Lady styling, footwork, cha cha cha, bachata.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Quiero Salsa
 Szkoła Tańca Quiero Salsa
ul. Krasińskiego 10 (wejście od bramy, po lewej str., na II piętrze)
Szczecin
tel. kom. 694 911 006
Szkoła Tańca Quiero Salsa

O nas:

  • Małgorzata Ligocki: Założycielka pierwszej w Szczecinie szkoły Salsy. Instruktor, tancerz i choreograf. Aktualnie prowadzi szkołę Quierosalsa. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła dzięki rodzicom, którzy zaprowadzili 3 letniego dzieciaka na lekcje baletu. Umiejętności zdobyte w tamtym czasie i rozwijane przez lata zaowocowały niezwykłą dynamiką i żywiołowością ruchu, co uwidacznia się w każdej formie tańca, zaś szczególny charakter tej ekspresji dostrzec można w salsie.
  • Małgorzata Głogowska: Tancerka chaosu. Wypuszczona na parkiet nie zatrzymuje się przed setną ruedą. Salsowemu towarzystwu znane są jej chorobliwe i zaraźliwe napady śmiechu, a wszystko zaczyna się od cichutkiego "hihihi".
  • Dorota Hejmlich: Tancerka wielozadaniowa, nasz najnowszy transfer. Prawdopodobnie jako jedna z niewielu w ekipie potrafi się uśmiechać, czego jej wszyscy bardzo mocno zazdrościmy. Udaje, że potrafi tańczyć tylko swinga, ale tak naprawdę świetnie radzi sobie również w salsie i w wielu innych tańcach.
  • Małgorzata Lisocki: Tancerka, instruktorka i salsodemonica. Nasze zespołowe Kurcze. Swoją pasją potrafiła zarazić pół Szczecina. Tyranizuje zespół i podopiecznych szkółki krzykiem, który rozchodzi się po szczecińskich parkietach niczym echo w Tatrach. Wciąż ciężko pracuje nad swoim typowo latynoamerykańskim poczuciem czasu.
  • Marek Streich: Tancerz małolat i zespołowy maruda. Przydomek "gumowy ludek" zyskał dzięki niezwykłej gibkości i zdolności przełączania się w tryb partnerki w połowie ósemki. Zatańczy wszystko i wszędzie, jeżeli tylko najdzie go na to ochota. Wieczorami udziela się jako lokalny DJ salsowy - Tequila.
  << Szkoła Tańca Mark-Dance   Szkoła Tańca Romuald Rychcicki Adue >>


 
Szkoła Tańca Quiero Salsa w Szczecinie. Bachata, Salsa pary, Rueda, West coast, Lindy Hop.
© TopTan.pl