Szkoła Tańca Sportowego Aksel Rzeszów. To już 17 lat AKSEL tańczy, rywalizuje, jest miejscem spotkań ludzi i spełniania ich artystycznych marzeń oraz realizacji pasji.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Sportowego Aksel
 Szkoła Tańca Sportowego Aksel
W. Pola 15/13
35-021 Rzeszów
tel. 17 86 121 76
tel. kom. 603 58 69 54, 609 31 89 25
Szkoła Tańca Sportowego Aksel

AKSEL – istnieje od 1994 roku; to jedna z największych i najprężniej działających Szkół Tańca na Podkarpaciu, to kolebka setek wychowanków, wśród nich kilkudziesięciu tancerzy, z najwyższymi klasami tanecznymi B, A i S; wielu z nich związało swoje życie na stałe z tańcem, wielu zmieniło miasta, kraje, a nawet kontynenty i w różnych formach związanych z muzyką i ruchem kontynuuje swoje pasje, których początkiem był AKSEL.

Założycielem, dyrektorem Szkoły, a także trenerem, choreografem i głównym koordynatorem pracy szkoleniowej z parami jest Anna Niedzielska. W codziennej pracy wspiera ją grupa młodych instruktorów- wychowanków Szkoły. Ze szkołą współpracują intensywnie konsultanci – szkoleniowcy – są to wybitne postaci tańca w Polsce i za granicą, mistrzowskie pary taneczne, znakomici trenerzy, wielcy Przyjaciele Szkoły.

Szkoła Tańca Sportowego "AKSEL" jest członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Tanecznego w ramach, którego jej tancerze aktywnie uczestniczą w rywalizacji sportowej par. Szkoła – wielokrotnie była organizatorem ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego, w tym także tych najbardziej prestiżowych, rangi mistrzowskiej ( min. Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego, Mistrzostw Polski Młodzików, Grand Prix Polski Par Dorosłych i Młodzieży ).  << Szkoła Tańca i Form Towarzyskich  


 
Szkoła Tańca Sportowego Aksel w Rzeszowie. Tańczyć z Nami to odkrywać siebie, swoje pasje, wzbudzać radość w sobie i innych...
© TopTan.pl