Szkoła Tańca Studio Duende Warszawa. Szkoła tańca erotycznego (Erotic/Lap Dance, Burleska, Sexy Club Dance, High Heels)

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Studio Duende
 Szkoła Tańca Studio Duende
ul. Ostrobramska 38a (w pobliżu CH PROMENADA)
Warszawa
tel. 22 245 02 83
tel. kom. 606 81 38 81
Szkoła Tańca Studio Duende

Studio DUENDE zostało założone przez Weronikę Zdunek. Powstało z pasji tańca Flamenco, któremu Studio zawdzięcza swoją nazwę.

Duende to słowo pochodzenia hiszpańskiego, które wyraża głęboki stan emocjonalny dający natchnienie. To miłość i pasja, które wyrywają autentyzm z głębi ciała. Duende nasyca barwą ruch w tańcu, nadaje brzmienie muzyce. Sprawia, że piękno staje się głębokie, że możemy dostrzec zaklętą w nim duszę artysty. Właśnie tą pasją i miłością do tańca założycielka pragnie zarazić wszystkich, którzy odwiedzą jej szkołę.

W Studiu DUENDE znajdują się dwie profesjonalne sale do tańca nazywane studiami (Studio Duende oraz Studio Vertical Dance), każda o powierzchni 80 m2, profesjonalna taneczna podłoga, lustra na całej długości ściany, oddzielne Studio VIP do lekcji prywatnych, szatnia damska, WC, parking przed budynkiem. Wyposażenie, kolorystyka oraz przyjazna i ciepła atmosfera sprawiają, że każdy może poczuć się tutaj bardzo przyjemnie.  << Szkoła Tańca Salsa Clasica   Szkoła Tańca Tazaro >>


 
Szkoła Tańca Studio Duende w Warszawie. Taniec Brzucha, Latino Styling, Flamenco, Dance Hall, ZUMBA, Rock'n'Roll Solo, Pilates, Brzuch Uda Pośladki.
© TopTan.pl