Szkoła Tańca Urban Dance Zone w Łodzi. Najbardziej gorąca strefa taneczna w Łodzi.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Urban Dance Zone
 Szkoła Tańca Urban Dance Zone
ul. Zachodnia 85
90-402 Łódź
tel. kom. 695 385 254
Szkoła Tańca Urban Dance Zone

GG: 4526063Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.

W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą tancerzy i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem jak i również młodzi wiekiem tancerze, którzy w UDZ mają otwartą drogę do kariery tanecznej.

Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie. Na 320 metrach, czekają na Was trzy przestronne sale, oraz dwie bajecznie przytulne garderoby: damska i męska.

Każda z sal ma inny klimat i nazwę. Sala Havana - to energetyczny kolor i śliczne, kubańskie malowidło na ścianie, wykonane własnoręcznie przez jednego z naszych instruktorów! Tutaj najchętniej tańczymy salsę w małych grupach. Sala Los Angeles - to nasza największa sala, która mieści się pośrodku. Sala New York - jest prawie tak duża jak Los Angeles. Tutaj mamy również drążki baletowe.  << Szkoła Tańca Gracja   Tango Argentino Łódź >>


 
Szkoła Tańca Urban Dance Zone Łódź. Salsa, Latino, Techniki Towarzyskie i Użytkowe - Taniec w Parach.
© TopTan.pl