Szkoła Tańca Wigor Gdańsk. Taniec dla dzieci, taniec dla młodzieży szkolnej, młodzież akademicka i dorośli, wyczynowe szkolenie par.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Szkoła Tańca Wigor
 Szkoła Tańca Wigor
Al. Grunwaldzka 238 B
Gdańsk
tel. 58 556 01 14
tel. kom. 603 874 601
Szkoła Tańca Wigor

Szkoła Tańca Towarzyskiego „Wigor” działa od jesieni 1991 roku. Od tego czasu do chwili obecnej z nauki tańca w różnym wymiarze skorzystało u nas wiele osób w wieku dziecięcym, młodzieżowym i dorosłym zdobywając podstawy tańca użytkowego lub trenując taniec sportowy.

Właścicielem Szkoły Tańca Towarzyskiego „Wigor” i realizatorem wszystkich obszarów szkolenia jest Jerzy Kamieński - Dyplomowany Nauczyciel Tańca Towarzyskiego i Trener Tańca Sportowego, a także Trener Łyżwiarstwa Figurowego I klasy z osiągnięciami międzynarodowymi. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem w przekazywaniu zadań ruchowych. Pracuje z wielką pasją i niecodzienną rzetelnością.

Intensywne szkolenie dzieci i młodzieży w obrębie tańca sportowego w „Wigorze” od początku jego istnienia znakomicie ożywia ten ruch w Trójmieście. Duża grupa wychowanków „Wigoru” bierze udział w turniejach tańca zdobywając laury na poziomie okręgu i w turniejach ogólnopolskich.  << Szkoła Tańca Pod Kwadratem   Tango Argentino >>


 
Szkoła Tańca Wigor w Gdańsku. Nauka tańca dla nowożeńców, obozy dla dzieci i młodzieży.
© TopTan.pl