Kursy tańca Argentino w Bielsku-Białej TangoMocja. Po zajęciach jest darmowa praktyka. Można na niej ugruntować elementy poznane na zajęciach.

TopTan.pl
Polecamy
::.. TangoMocja
 TangoMocja
ul. Wita Stwosza 10
Bielsko-Biała
tel. kom. 503 064 953
TangoMocja

Tangomocja — z czym się kojarzy to słowo? Oczywiście z tangiem. Czy oprócz tanga z czymś jeszcze? Dla jednych może kojarzyć się z lokomocją, czyli z ruchem. Innym skojarzyć się może z emocjami. Wszyscy będą mieć rację! Tańcząc tango mamy dużo ruchu. Jednocześnie tym tańcem staramy się wyrażać emocje, jakie w nas budzi muzyka, do której tańczymy.

ruch + emocje = tango

Zajęcia odbywają się w jednej z sal Restauracji Maska. Po zajęciach są darmowe praktyki. Dla uczestników kursu oznacza to, że praktycznie mają dwie godziny zajęć, płacąc za jedną. Podczas praktyki można ugruntować elementy poznane podczas zajęć. Po praktyce jest milonga, czyli zabawa, podczas której tańczymy głównie tanga. Podczas milongi można zweryfikować, jak w praktyce sprawdzają się umiejętności poznane podczas lekcji.

Pierwsza lekcja — gratis. Dzięki temu osoby chcące spróbować, czy tango im odpowiada, nie muszą ponosić żadnych kosztów. Osoby zainteresowane regularnymi lekcjami mogą wykupić karnet. Dzięki temu mogą mieć lekcje taniej.

Osoby chcące się nauczyć tańczyć tango, ale nie mające partnera lub partnerki, mogą się zarejestrować. Zarejestrowane informacje posłużą wyłącznie do znalezienia zainteresowanym osobom partnera lub partnerki na kurs.  << Szkoła Tańca Elitan   Zespół Pieśni i Tańca Beskid >>


 
TangoMocja Bielsko-Biała. Pierwsze próbne zajęcia: gratis.
© TopTan.pl