TiM JURGIN Dance Studio Olsztyn. Nauka tańca, aerobic, fotografowanie, zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci i młodzieży.

TopTan.pl
Polecamy
::.. TiM JURGIN Dance Studio
 TiM JURGIN Dance Studio
ul. Gołdapska 17
10-631 Olsztyn
tel. kom. 792 735 888
fax. 89 533 75 07
TiM JURGIN Dance Studio

Tomasz Jurgin - właściciel firmy. W latach 2008-2010 współpracował ze Szkołą Mistrzów Tańca Pavlović. Pomagał m.in. w organizowaniu zajęć oraz imprez tanecznych. Od 6 lat zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Jego główne zlecenia to: strona internetowa TiM JURGIN Dance Studio, pierwsza strona internetowa Urzędu Gminy Jonkowo, pierwsza strona internetowa Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie, strona internetowa Bazy Noclegowej w Szałstrach, strona internetowa Kawiarni w Tczewie 'Kavajetu', pierwsza strona internetowa firmy Logic Lan. Oprócz tego, od 2 lat zajmuje się fotografią m.in. imprez, wydarzeń.


Monika Jurgin - instruktorka tańca. Tańczy od 8. roku życia. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od podstawowych form tanecznych połączonych z zabawą. Następnie przez 4 lata zajmowała się tańcem Disco Dance i należała do grupy biorącej udział w turniejach oraz pokazach tanecznych na skalę krajową. Na jednym z nich, wraz z formacją, zajęła 3 miejsce. W tym samym czasie uczyła się również podstaw baletu oraz akrobatyki. Później zainteresowała się HIP-HOPem, który stał się dominującym stylem tanecznym w jej życiu. Już na jednym z pierwszych ogólnopolskich turniejów zajęła dwa III miejsca(w kategorii duet i solo). Brała udział w wielu warsztatach zarówno z udziałem polskich (m.in. Blazee, Maniek, Niecik, Roofi, Justyna Lichacy) jak i zagranicznych (Yohann Tete, Marvin, Will Sky) wybitnych choreografów.

Swoje zdolności z dziedziny HIP-HOPu miała okazję prezentować na wielu polskich scenach. Wciąż doskonali swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach. Dodatkowo poszerzyła swoją wiedzę taneczną o takie style jak Jazz i Latino. Monika Jurgin od 2008 roku jest instruktorką w Szkole Mistrzów Tańca Pavlović, a jej grupy wzięły udział w pokazach na Międzynarodowym Turnieju XVI SUPADANCE Polish Open Championships Olsztyn 2009.

Denis Sarnowski - instruktor tańca Break-Dance. Z tańcem związany od 1999 roku. Swoje przygody z tańcem rozpoczął od szkolnych dyskotek ;) W 2003 roku dostał się do legendarnej olsztyńskiej grupy '2BC', po czym w 2006 roku rozpoczął projekt bboyingowej grupy tanecznej 'KnockOut Gang', która do chwili obecnej jest jedną z najlepszy grup Break-Dance w Polsce.  << Szkoła Tańca PRZEMIENIECCY  


 
TiM JURGIN Dance Studio w Olsztynie. Hip hop/New style, break dance, taniec towarzyski, latino solo, aerobic.
© TopTan.pl