Viva Cuba Dance Studio Warszawa. 4 Fat, Afro dance, Afro salsa, Afrocuban bodymovment, Breakdance.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Viva Cuba Dance Studio
 Viva Cuba Dance Studio
ul. Smolna 38 lok. 2
Warszawa
tel. kom. 513 017 855
Viva Cuba Dance Studio

Opis zajęć.


4 Fat

Program "Spalam kalorie w tańcu" powstał specjalnie dla osób z nadwagą i otyłych. Uczestnicy zajęć to osoby w różnym wieku od 20-65 lat. Nie jest wymagane doświadczenie w tańcu. Program ćwiczeń i tańca został tak przygotowany, aby w maksymalny sposób pobudzić pracę mało używanych na co dzień mięśni i przyczynić się do intensywniejszej ich pracy na korzyść spalania tkanki tłuszczowej. Program oparty na specjalnych ćwiczeniach i tańcu, pozwala rzeźbić sylwetkę i chudnąć. Dzięki niemu zaczniesz też poruszać się z większą gracją. Kroki są tu łatwe do zapamiętania i szybko się ich uczysz.

Aby się zapisać wyślij e-mail na: zapisy@spalamkaloriewtancu.pl

Afro dance

Taniec ekstatyczny i żywiołowy wykorzystujący polirytmię i głęboką izolację: ruchy klatki piersiowej, miednicy, ramion, nóg mogą poruszać się do różnych rytmów lub niezależnie od muzyki. Każdy ruch ma jakieś znaczenie, symbolikę a układ taneczny opowiada historię. Charakter afro dance zależy od kontekstu i płci tancerza. Pełen energii i dynamiki pozwala wyzwolić wszystkie emocje.

Na zajęciach będą prowadzone tańce przede wszystkim z regionu Nigerii, które łączą co najmniej dwa rytmy w ruchu. Oprócz typowych tańców afro, na zajęciach będzie można spróbować afro jazzu, czyli więcej form otwartych, mniej izolacji, szczególna rytmizacja. Jest to również powrót do korzeni, ponieważ źródłem jazzu jest właśnie afro dance. Niesamowita energia i dynamika tańca pozwoli na wyrażenie siebie i swoich uczuć.

Afro salsa

Dynamiczne połączenie salsy z ruchem ciała i krokami afro zarówno z tymi z Afryki Zachodniej jak i obszaru Karaibów i Ameryki Południowej. Żywiołowość bębnów, temperament gitary doprawiony szczyptą szaleństwa tworzy niepowtarzalną mieszankę rytmów które porywają umysł i ciało.


Pozostałe opisy zajęć znajdziesz na stronie www.vivacuba.pl  << Ua Niall   Warsaw Salsa Club >>


 
Viva Cuba Dance Studio w Warszawie. Dancehall, Hip Hop Ragga, House, Latino MIX, Locking, Popping, Reggaeton, Rumba kubańska & Tańce Afrokubańskie.
© TopTan.pl