Taniec Warszawa. Kursy tańca w Warszawie.

TopTan.pl
Polecamy
::.. SZKOŁA TAŃCA WARSZAWA
 Szkoły tańca w Warszawie

Najlepsze szkoły tańca w Warszawie. W jednym miejscu zebrano firmy: akademie tańca, szkoły tańca, studia tańca, kluby taneczne. Pełna oferta szkół przedstawia kursy tańca towarzyskiego i dyskotekowego, kursy salsy i tango argentyńskie, pokazy tańca.

Nazwa szkoły Adres Telefony WWW Info
A&M ul. Wiolinowa 14 501 157 914 szkola-tanca.pl >>
Akademia Isadory ul. Wałbrzyska 11 lok 218 22 355 66 55 www.akademia-tanca.com.pl >>
Akademia Tanga Argentyńskiego al. Ujazdowskie 45 (Kawiarnia “U Aktorów”) 502 701 920 akademiatanga.art.pl >>
AKJ ul. Nowoursynowska 161 22 675 93 81 www.aklucinskitaniec.waw.pl >>
Buena Fiesta Sonia ul. Przedatki 1 22 642 20 02 www.taniec.us >>
CRA ul. Broniewskiego 7 22 371 45 00 www.cra.waw.pl >>
Dance4Fun ul. Kondratowicza 37 602 799 722 www.dance4fun.pl >>
Danceschool ul. Polna 5 22 825 94 96 www.danceschool.pl >>
Danceweek ul. Wysockiego 11 501 644 634 www.taniec-warszawa.pl >>
Devil's DANCE Studio ul. Wiolinowa 14 692 221 775 www.devilsdance.pl >>
Duet Dance Studio ul. Powstańców Śląskich 108A 22 406 20 20 www.duetdance.pl >>
DUNMORE IRISH DANCE ACADEMY ul. Grójecka 75 (Ośrodek Kultury Ochoty "OKO") 692 623 387 www.dunmore.pl >>
Egurrola Dance Studio ul. Żwirki i Wigury 99A 22 824 02 01 www.taniec.com.pl >>
Feeling ul. Przasnyska 18a 501 51 8888 www.feeling.pl >>
FICAG Capoeira ul. Świętojerska 9 512 294 446 www.capoeira.com.pl >>
Hakiel Al. Niepodległości 80 22 425 74 24, 22 898 01 61 www.hakiel.pl >>
Ista 503 94 31 20 www.ista.art.pl >>
Kabaty Al. KEN 18 691 385 203 www.kabatydance.pl >>
Latin Groove ul. Miklaszewskiego 6 m. 8 22 825 0 333 www.latingroove.pl >>
Loocas Dance Center Al. Komisji Edukacji Narodowej 18 (bud. Edbud Plaza, V piętro) 22 397 11 91 www.loocasdance.pl >>
M&I ul. Chłodna 3 22 654 34 35 www.akademiatanca.pl >>
Masters Al. Stanów Zjednoczonych 32 22 423 05 60 www.dancemasters.pl >>
MDS - Mandaryna Dance Studio ul. Puławska 531 722 390 586 www: mandarynadancestudio.com >>
Mercidance 502 080 063 www.mercidance.waw.pl >>
Moc Aloha ul. Lektykarska 28 601 320 690 www.mocaloha.pl >>
Nataraja 605 83 87 83, 783 377 779 www.taniecindyjski.pl >>
NTF ul. Krakowskie Przedmieście 13 603 648 109, 603 493 943 www.ntf.pl >>
Piaseccy ul. Niska 18 lokal 30 22 838 06 33 www.taniec-piaseccy.pl >>
Polański ul. Wilcza 19 22 625 44 66 www.poldance.com.pl >>
Potocki ul. Wolność 2a 22 838 40 64 www.tango-argentino.pl >>
Promenada ul. Rozłogi 13 m. 39 22 664 76 44 www.promenada.info >>
Riviera ul. Waryńskiego 12 przy Metrze Politechnika 22 234 98 98 www.taniec.net >>
Salsa Factory Warszawa ul. Chłodna 11/208 606 702 062 www.salsafactory.eu >>
Salsa Libre ul. Solec 38 22 458 24 44 www.salsalibre.pl >>
Sho Al. Niepodległości 159 lok. 120 502 29 29 31 www.sho.pl >>
Showdance ul. Żwirki i Wigury 99a 22 824 02 01 www.showdance.pl >>
Skorp Dance Studio ul. Szegedyńska 9a (Budynek Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej) 605 105 542 www.skorp.pl >>
Snunit ul. Grójecka 93\róg Banacha 660 728 201, 609 569 777 www.snunit.jewish.org.pl >>
Sonic Dance ul. Wałbrzyska 11, C. H. Land, lok. 252 501 556 773, 503 508 831 www.sonicdance.pl >>
Souldance ul. Radomska 13 22 659 43 79 www.souldance.pl >>
Strefa Country ul. Grójecka 75 505 932 737, 505 932 977 strefacountry.republika.pl >>
Strefa Tańca ul. Hieronima 2 501 333 911 www.strefatanca.com >>
Studio Flamenco ul. Zakrzewska 24 22 646 97 96 www.flamenco.org.pl >>
Studio Hanny Kamińskiej ul. Moliera 2/4 22 827 25 92 taniecstudio.pl >>
Studio Tańca Fair Play Plac Grzybowski 12/16 508 040 508, 502 620 808 www.fairplaystudio.pl >>
Studio Tańca Progress - Dance Point ul. Płocka 17 lok. 12A (1 piętro) 22 863 11 51 www.dance-point.pl >>
Studio Tańca Rytm ul. Prymasa Tysiąclecia 66 (Wola) 662 159 077, 501 931 271 www.rytmdance.pl >>
Studio Tańca Spin ul. Broniewskiego 7 (Fitness Clubie Grota) 510 458 141 ww.studiotanca.eu >>
Studio Tańca Steps4Salsa ul. Sienkiewicza 4 lok. 2 22 414 40 04 www.steps4salsa.pl >>
Swing Dance Studio ul. Urbanistów 3 (Budynek Zespołu Szkół nr 26) 698 339 933, 604 547 270 www.swing-studio.pl >>
Szafa ul. Olszynki Grochowskiej 20 22 610 48 55 galeriaszafa.republika.pl >>
Szkoła Tańca Afro Wave afrowave.pl >>
Szkoła Tańca FEN Pl. Zbawiciela 2 lok.31 (przy metrze Politechnika) 500 400 406 www.szkolatanca-fen.pl >>
Szkoła Tańca Fiesta 503 5151 366 sonia-tance.blogspot.com >>
Szkoła Tańca Free Art Fusion ul. Miedziana 11, I piętro 22 648 57 19 www.freeartfusion.pl >>
Szkoła Tańca i Baletu Piruecik ul. Tamka 40 603 869 708, 609 310 878 www.piruecik.pl >>
Szkoła Tańca Olszewski Studio ul. Garwolińska 16 (Praga Południe) 603 400 534 www.olszewski-studio.pl >>
Szkoła Tańca Rio 500 306 992 www.weselnytaniec.pl >>
Szkoła Tańca Salsa Clasica ul. Bartoszewicza 5 883 069 432 www.salsaclasica.pl >>
Szkoła Tańca Studio Duende ul. Ostrobramska 38a (w pobliżu CH PROMENADA) 22 245 02 83 www.sexydance.pl >>
Szkoła Tańca Tazaro ul. Jagiellońska 27 607 095 082, 600 462 096 www.tazaro.pl >>
Taniec-UW ul. Gubinowska www.taniec-uw.pl >>
Triana ul. Sarmacka 7a/2 22 845 42 13 www.triana.pl >>
Ua Niall 22 408 61 66 uaniall.republika.pl >>
Viva Cuba Dance Studio ul. Smolna 38 lok. 2 513 017 855 www.vivacuba.pl >>
Warsaw Salsa Club ul. Nowy Świat 21a 792 376 500 warsawsalsaclub.pl >>
X-Ray ul. Mehoffera 53 22 744 53 55 www.dance-art.pl >>
 
Szkoły tańca Warszawa. Nauka tańca, pokazy taneczne.
© TopTan.pl