Kursy tańca Wrocław. Lekcje tańca we Wrocławiu.

TopTan.pl
Polecamy
::.. SZKOŁA TAŃCA WROCłAW
 Szkoły tańca w Wrocławiu

Portal TopTan prezentuje następującą ofertę: szkoły tańca we Wrocławiu, taniec dyskotekowy, salsa i inne tańce we Wrocławiu. Pełne dane teleadresowe, szczegółowa oferta, ceny kursów i lekcji indywidualnych.

Nazwa szkoły Adres Telefony WWW Info
Academy Tropical Dance Studios ul. Świdnicka 19 79 11 06 006, 603 262 441 www.tropical-dance.pl >>
Agencja Artystyczna Strefa Tańca ul. H. Kołłątaja 24 605 499 162 www.agencjastrefatanca.pl >>
Akademia Ruchu ul. Ruska 47-48A 71 793 29 38 www.akademiaruchu.com.pl >>
An Najma taniec brzucha ul. Krasińskiego 15a 608 55 67 61, 503 145 043 www.annajma.pl >>
Centro Del Arte Flamenco ul. Braniborska 2/10 500 035 072 www.centrumflamenco.pl >>
Choreoterapia ul. Rydygiera 23/7 71 372 27 75 www.choreoterapia.info >>
Circle Dance ul. Ruska 47-48a 71 314 82 19 www.circledance.art.pl >>
Dance Academy A. Krasicka ul. Św. Antoniego 2/4 (brama A II p.) 603 03 22 00 www.annakrasicka.com >>
Esens ul. Gajowicka 173 71 79 60 998 www.esens.taniec.info >>
Flashdance ul. Sarbinowska 10 71 353 93 09 www.flashdance.pl >>
Fly Dance Academy ul. Tęczowa 7 519 39 46 86, 661 12 45 33 www.flydanceacademy.com >>
Fundacja Teatru Muzycznego Capitol ul. Piłsudskiego 72 71 789 04 69, 71 789 04 86 fundacjacapitol.pl >>
GEMAR ul. Bajana 15/19 71 790 06 06 www.stgemar.pl >>
Gracja ul. Wyspiańskiego 19a 68 329 96 96 www.gracja-taniec.pl >>
Halina Kędziora ul. Boczna 12 603 604 671 www.szkoleniataneczne.pl >>
Iglica ul. Podwale 37 71 342 39 13 www.taniec.iglica.pl >>
Jast ul.Siemieńskiego 17/5 71 329 07 45 jast.dance.pl >>
Kijowski ul. Taneczna 5 71 381 90 07 www.tanieckijkowski.com >>
Lets Dance ul. Kamienna 86 698 655 658 www.letsdance.pl >>
MDS Mandaryna Dance Studio ul. Bałtycka 15 722 390 586 www.mandarynadancestudio.com >>
Perfect Dance pl. Staszica 42 71 341 60 39 www.perfectdance.pl >>
Pierwszy Taniec Wrocław ul. Świdnicka 19 (4 p.) 79 11 06 006 www.pierwszy-taniec.pl >>
Primo ul. Powstańców Śl. 195 71 318 53 48 www.primo.webon.pl >>
Renn ul. Krupnicza 6/8 71 78 88 901 www.szkolatanca.wroclaw.pl >>
Salsa Wrocław ul. Wierzbowa 15 róg ul.Teatralnej 660 350 606 www.taniec.info.pl >>
Shadora taniec brzucha 888 676 943 www.shadora.pl >>
Stardance ul. Drukarska 36 609 826 432 www.stardance.pl >>
Stowarzyszenie Żółty Parasol - Rozwijalnia Talentów ul. Nowowiejska 38 71 728 19 37 www.parasol.net.pl >>
Street Dance Academy ul. Drzewieckiego 5/21 502 161 572, 519 147 174 www.s-d-a.pl >>
Studio Ruchu ul. Gajowicka 173 71 339 74 90 www.studioruchu.neostrada.pl >>
Studio Ruchu Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak ul. Strzegomska 3b3c/7u 71 78 22 936 www.klubtanca.pl >>
Studio Tańca Dance With Me ul. Komandorska 53/1B 609 49 99 53 www.taniec-wroclaw.pl >>
Studio Tańca Galaxy ul. Różana 4-6 (D.K. Bakara) 503 189 336 www.naukatanca.org >>
Studium Tańca Współczesnego MTT ul. Piłsudskiego 72 601 22 83 45 www.mttaniec.pl >>
Syjud ul. Hłaski 37/1 71 783 46 33 www.syjud.pl >>
Szkoła Baletowa przy Fundacji Capitol ul. Św.Antoniego 2/4 (brama B III p.) 502 723 125, 693 131 352 www.szkolabaletowacapitol.bnx.pl >>
Szkoła tańca Akademia Dom Tańca Pałacyk ul. Kościuszki 34 71 363 5155 flamencoarte.com >>
Szkoła Tańca Al-Mara ul. H. Kołłątaja 24 (parter) 66 88 34 550, 605 499 162 www.al-mara.pl >>
Szkoła Tańca Argentyńskiego Puro Tango ul. Św. Antoniego 2-4 (brama C, III p.) 696 082 056, 604 419 913 www.purotango.pl >>
Szkoła Tańca Dynami ul. Skrzydlata 11a/1a 71 79 04 011 dynami.info >>
Szkoła Tańca Flow ul. Ślężna 2/24 (Gimnazjum 17, sala nr 211, II p.) 533 501 697 flow.wroclaw.pl >>
Szkoła Tańca Jose Torres ul. Św Antoniego 2-4, Brama C, IIIp 603 888 360, 607 344 133 www.torres.com.pl >>
Szkoła Tańca RitmoSalsa Plac Muzealny 13 A (I piętro) 602 762 877, 512 53 04 95 www.ritmosalsa.pl >>
Szkoła Tańca Skarlet www.skarlet.pl >>
Taniec Wrocław ul. Plac Solny 14 71 843 21 32 taniecwroclaw.pl >>
Zgraja ul. Wielka 41/4 603 693 982 www.zgraja.art.pl >>
 
Lekcje tańca we Wrocławiu. Taniec Wrocław.
© TopTan.pl