Zespół Tańca Ludowego "Pruszkowiacy" Pruszków podziwiała publiczność w Europie, Azji, Afryce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

TopTan.pl
Polecamy
::.. Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy
 Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy
ul. Kraszewskiego 11
05-800 Pruszków
tel. 22 758 62 42
tel. kom. 601 36 85 92
fax. 22 758 62 42
Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy

Odkryj w sobie talent artystyczny!

Rok założenia 1979.
Od 2004 roku samodzielna Instytucja Kultury gminy Pruszków.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 20 lat oraz studentów uczestnictwa w barwnych i dynamicznych zajęciach ZTL "Pruszkowiacy". Poznacie piękno polskiej kultury ludowej i narodowej. Nauczycie się tańca klasycznego i innych technik tanecznych, tańców narodowych, ludowych z różnych regionów polski oraz tańców innych narodów.

Poznacie tajniki emisji głosu, dykcji, nauczycie się polskich i zagranicznych piosenek ludowych, polskich kolęd i pastorałek, pieśni religijnych, patriotycznych, turystycznych i okazjonalnych. Weźmiecie udział w wielu koncertach, festiwalach, imprezach integracyjnych, podróżach artystycznych, które otworzą przed Wami najpiękniejsze zakątki kraju i świata wraz z ich fascynującą kulturą, obozach artystyczno - narciarskich, a także nagraniach studyjnych w Polskim Radio i Telewizji Polskiej.  << Forte-X  


 
Zespół Tańca Ludowego Pruszkowiacy w Pruszkowie. Poznacie tajniki emisji głosu, dykcji, nauczycie się polskich i zagranicznych piosenek ludowych, polskich kolęd i pastorałek.
© TopTan.pl